Contact

Zit je met een vraag of heb je een leuk idee?
Neem gerust contact met ons op:

VZW Mensen Helpen Mensen
1755 Oetingen

Wens je in contact te komen met alle bestuursleden tegelijkertijd. Stuur een mailtje naar: Bestuur@mhm-pajot.be

Praat je liever met een specifiek bestuurslid, dan kan je die bereiken op:

Philip@mhm-pajot.be
Veronique@mhm-pajot.be
Fons@mhm-pajot.be
Brigitte@mhm-pajot.be
Ronny@mhm-pajot.be

Zijn er problemen met de website, heb je een technische vraag of weet je niet wie te contacteren? Mail  dan naar: Postmaster@mhm-pajot.be. Wij zullen je vraag dan behandelen en/of  naar de juiste persoon doorsturen.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *